top of page

Стежками_Дніпра

—Pngtree—the hand holding a cell_467514.
1-9-removebg-preview.png
1-9-removebg-preview.png
1-9-removebg-preview.png

Підтримай флешмоб - поділись власною історією!

1024px-Facebook_Logo_(2019).png
1024px-Instagram_icon.png

У соціальній мережі Facebook або Instagram опублікуй пост з власною історією вулиці на якій живеш. Розкажи, що там є цікавого або незвичайного, хто з місцевих жителів дивує тебе найбільше, а хто створює приємну атмосферу.

Чи знаєш на честь кого названа твоя вулиця? Письменник, науковець чи може художник? Хто та людина, повз ім’я якої ти проходиш щодня?   

Поділись інформацією з усіма!

Та не забудь додати до свого допису фото чи відео вулиці, а також хештег - #Стежками_Дніпра. 

Ваші історії

Від "кращого подвіря району" до меморіального комлексу ім.Василя Тютюнника

Якщо вам здається, що спальному районі міста вулиці нема чим похвалитися, то прочитайте мою історію та переконайтеся в зворотньому!

 

Вулиця Василя Тютюнника (колишня ім.Малишева) нагадує бжолині соти, де в кожному дворі є власна бджола-королева. Кожна з них прагне зробити все можливе, аби саме її господарство виглядало якнайкраще. Над вулицею часто пролітають чужі бджоли-трутні, вони залишають після себе сміття та думають, що їм все дозволено. Але на варті чистоти та порядку завжди стоїть бджола-санітар Наталя. Вона не залишає без уваги жоден сміттєвий бак – все відсортує, згрупує та спакує. А якщо ви вирішили викинути зламану парасольку або старі кросівки, то знайте – Наталя швидко знайде їм нового господаря.

 

Прийшов час розповісти й про гордість вулиці – це звання «Кращого подвір’я району». Що тільки ви там не побачите: нарциси, тюльпани, рози . . . Різнобарв’я кольорів та зелені завжди піднімає настрій у похмурий день.

Але не тільки цим може похвалитися вулиця імені українського військового діяча та полковника генерального штабу Армії УНР Василя Тютюнника. Бо саме він наприкінці травня 1919 року, коли українська армія перебувала в скрутному становищі, розробив план прориву військ УНР у напрямку Проскурова («Проскурівська операція»), яка почалася 1 червня 1919 року. У результаті її виконання вдалося відбити у Червоної армії Кам'янець-Подільський в якому розмістились урядові органи УНР.

 

Тому жити та прогулюватися по вулиці хороброго військового має бути честю для кожного дніпрянина. І хтозна, можливо вже завтра саме ви будете запрошені на відкриття меморіального комплексу імені Василя Тютюнника?

#Стежками_Дніпра

bottom of page